PROGRAM

MAGYARORSZÁGI BÁBSZÍNHÁZAK XIII. TALÁLKOZÓJA 2016. október 12-16.

0. NAP
2016. október 11.

11.00-13.30 Bábművész Szövetség ülése, UNIMA közgyűlés 
15.00-16.30 Mibe fogtunk bele? Bábművészeti színházi nevelési-és műhelymunka Végvári Viktóriával és Láposi Terkával 
17.00-18.30 Csató Kata prezentációja a Színház-és Filmművészeti Egyetem 2 éves Erasmus Joint Master képzéséről, (együttműködő partnerek: pozsonyi AMU, prágai DAMU, bialystoki Akadémia) valamint annak előkészületeiről. (3 Layers of Telling a Story) 
19.00 óra 30 éves a Ciróka Bábszínház


1. nap - október 12. szerda

10:00 - Megnyitó - Ciróka Bábszínház, nagyterem
11:00 - Pulcinella szerelmes- Ziránó Színház, Hottó - Ciróka Bábszínház nagyterem
14:00 - A medve, akit Vasárnapnak hívtak - Kolibri Színház, Budapest- Ruszt József Stúdiószínház
14:00 - A Bagoly, aki félt a sötétben  - Ciróka Bábszínház - Ciróka Bábszínház kisterem

16:00 - Pompejzetes eleven levelek- Kövér Béla Bábszínház, Szeged - Ciróka Bábszínház nagyterem
18:00 - A medve, akit Vasárnapnak hívtak - Kolibri Színház, Budapest- Ruszt József Stúdiószínház
18:00 - Pompejzetes eleven levelek- Kövér Béla Bábszínház, Szeged - Ciróka Bábszínház kisterem
20:30-22:30 Szakmai megbeszélés
23:00  - Off program: Kamrapocok- DirActArt és a miskolci Csodamalom Bábszínház közös produkciója,
Ciróka Bábszínház kisterem
23:00 - Off program: A Macskaherceg kilencedik élete -Maszkaron Társulat, Ruszt József Stúdiószínház

2. nap - október 13. csütörtök

09:30 - Off program: Madárlány - Színház-és Filmművészeti Egyetem, Ciróka Bábszínház kisterem
09:30 - Hisztimesék - Csodamalom Bábszínház, Miskolc - Ruszt József Stúdiószínház
11:00 - Tessék engem megmenteni- Vojtina Bábszínház, Debrecen - Kelemen László Kamaraszínház
14:00 - A repülés története - MárkusZínház, Pécs - Ciróka Bábszínház nagyterem
14:00 - Hisztimesék - Csodamalom Bábszínház, Miskolc - Ruszt József Stúdiószínház
16:00 - Torzonborz, a rabló - Bóbita Bábszínház, Pécs - Kelemen László Kamaraszínház
18:00 - A repülés története - MárkusZínház, Pécs - Ciróka Bábszínház nagyterem
20:00 - LedPuppets- Aquarium project, Főtér
20:30-22:30 Szakmai megbeszélés
23:00 - Off program- EgyMás, Ciróka Bábszínház - Ciróka kisterem
23:00 - Off program- Manifest, Színház-és Filmművészeti Egyetem, Ruszt József Stúdiószínház

3. nap - október 14. péntek

9:30 - János Vitéz - Vaskakas Bábszínház, Győr - Kelemen László Kamaraszínház
11:00 - A szegény ember hegedűje - Harlekin Bábszínház, Eger - Ciróka Bábszínház nagyterem
15:30 - Maya hajója- Stúdió K Színház, Budapest - Kelemen László Kamaraszínház
18:00 - Ciróka Bábszínház - Ciróka nagyterem
20:00 - LedPuppets- Aquarium project, Főtér
20:30-22:30 Szakmai megbeszélés
23:00 - Off program: Az időnk rövid története - ESZME, Ciróka Bábszínház nagyterem

4. nap - október 15. szombat


09:30 - Vitéz László a világ végén - Fekete Dávid - Ciróka Bábszínház nagyterem
09:30 - Off : Szemenszedett mese- Színház-és Filmművészeti Egyetem, Ciróka Bábszínház kisterem
11:00 - Berzsián és Dideki- Békéscsabai Napsugár Bábszínház- Kelemen László Kamaraszínház
15:00 -Vitéz László a világ végén - Fekete Dávid - Ciróka Bábszínház nagyterem
15:00 - Off : Sündör és Niru - Színház-és Filmművészeti Egyetem, Ciróka Bábszínház kisterem
17:00 - Pötty- Griff Bábszínház, Zalaegerszeg- Ciróka Bábszínház kisterem
17:00 -  Piroskaland- Griff Bábszínház, Zalaegerszeg- Ciróka Bábszínház nagyterem
18:00 -  Pötty- Griff Bábszínház, Zalaegerszeg- Ciróka Bábszínház kisterem
18:00 -   Piroskaland- Griff Bábszínház, Zalaegerszeg- Ciróka Bábszínház nagyterem
20:30-22:30 Szakmai megbeszélés
22.00 óra József és testvérei- Mesebolt bábszínház, Szombathely - Kelemen László Kamaraszínház

5. nap - október 16. vasárnap

09:30 - Mátyás király rózsát nyíló ostornyele - Keresztes Nagy Árpád és a Fabók Mancsi Bábszínháza közös produkciója, Zsámbék - Ruszt J. Stúdiószínház
9:30 - Miau  - Kabóca Bábszínház, Veszprém- Ciróka Bábszínház nagyterem
11:00 óra Hoppá-Hoppá! - Budapest Bábszínház- Kelemen László Kamaraszínház
14:00 - Mátyás király rózsát nyíló ostornyele  -  Keresztes Nagy Árpád és a Fabók Mancsi Bábszínháza közös produkciója, Zsámbék - Ruszt J. Stúdiószínház
14:00 óra Miau - Kabóca Bábszínház, Veszprém- Ciróka Bábszínház nagyterem
15.30-17.00 Szakmai megbeszélés 

17.00 óra Zárás